همین را کم داشتیم

 این اتفاق تلخ نکته ای را یادآور شوم. مشاهده عناوین فیلم های سوخته و نیم سوخته ای که فضای انبار موسسه را پر کرده بودند، گویای این واقعیت است که اولا" میزان بالای کالای مرجوعی اغلب موسسات واقعیتی انکار ناپزیر است. تاسف بارتر آنکه اکثر عنوان ها در یکسال اخیر به بازار عرضه شده بودند. ثانیا" بعضی از شرکت ها جای استاندارد و مناسبی برای نگهداری انبوه فیلم های برگشتی خود ندارند. اگر سوال شود که چرا موسسات از تیراژ فیلم هایشان کم نمی کنند، در جواب باید بگویم که ثابت ماندن قیمت فیلم و نازل بودن آن چاره ای را باقی نگذاشته است تا موسسات برای رسیدن به نقطه سر بسر و سودی معقول، تیراژ محصولشان را بالا ببرند. از سوی دیگر در کلان شهر تهران تامین و اجاره انبار مستقل، هزینه تازه ای را روی دست موسسات می گذارد و بعضی از آنها قدرت و توان مالی لازم را برای پرداخت چنین هزینه ای ندارند. ضمن همدردی با مدیر محترم موسسه ویدیو رسانه ایرانیان و اعلام هرگونه همکاری با ایشان برای پیگیری واقعه بامداد یکشنبه، این سروده صائب تبریزی را تقدیمش می کنم:

نیست دلگیری ز دنیا بنده تسلیم را             آتش نمرود گلزار است ابراهیم را

/ 3 نظر / 14 بازدید
سعیدی

سلام پاور بالانس چیست و چه کاری انجام میدهد حتما یه نگاهی به این وبلاگ بنداز

فرشاد عظیمی

امیدوارم این اقدام تاسف بار از سوی سایر اصحاب ویدئورسانه تقبیح شود. همچنین ایجاد نوعی بیمه برای محصولات فرهنگی می تواند تا حدی زیان های این صنف را جبران نماید. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن ارکان این رسته شغلی شاید دور از ذهن باشد اما عملی است و نیاز به همفکری متولیان این صنعت دارد.

محمد رضا جعفري نعيمي

واقعا متاسف شدم وقتی این خبر که امروز 4/2/1390هست خواندم چون موسسات ویدئو رسانه خانواده ما هستند و اگر اعتراضی به نحوه عملکرد مدیری وجود داشت اینگونه پاسخ دادن تمام پستی و نامردی را برای آن شخص جیز دیگری ندارد اینجانب و تمام فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی استان یزد ضمن ابراز تاسف آماده هرگونه همکاری را جهت جبران خسارت را داریم