دانستن حق ملت است

 این بار استثنائا قصه کمی فرق می کرد . البته اگر دست به کار نمی شدم  ، ماهها طول می کشید تا خیلی از شهروندان بفهمند این بار نه تنها سینمایی تعطیل نشده است ،  بلکه اتفاقات امیدوار کننده ای در حال وقوع است .

برای من که در جریان تصمیم مالکان سینما بودم و از سرمایه گذاری خوب آنها ( البته مثل همیشه با مشارکت موسسه سینما شهر ) برای بازسازی اساسی سینما مطلع بودم ؛ درک این مطلب سخت بود که روزانه دهها هزار شهر وند با مشاهده بنای سوت و کور سینما احساس ناخوشایندی کنند و در ذهنشان  استنباط غلطی نقش بندد .

چاره کار را در آن دیدم که از مالکان سینما بخواهم در اولین فرصت با نصب یک پلاکارد بر سردر سینما مردم دوستدار سینما را از کار بزرگی که پشت در های بسته سینما در حال انجام است ، آگاه کنند .

حالا اگر گذرتان به میدان شهدا بیافتد ، حتما پارچه نوشته ای را بر پیشانی سینما می بینید که از متن آن انرژی مثبت و امیدوار کننده ای بر جان و دل بینندگان می نشیند :

                سینما ملت در آینده با سه سالن مجهز افتتاح خواهد شد . 

 

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
محمد

سلام چرا از این نوع سرمایه گذاری ها در برخی دیگر از سینما های شهر تهران نمی شود؟همچون 2 سینمای بزرگ دیگری که در میدان انقلاب به جز سینمای بهمن وجود دارد؟ و آیا ادامه فعالیت این دست سینما ها توجیه اقصادی دارد؟

فروتن

جواب به محمد آقا عزیز بازسازی هر سینما مستلزم اراده و خواست مالک سینما و تمایل او به مشارکت در این امر است . در میدان یادشده سینما پارس وضع مطلوبی دارد . پنج سالن در اختیار بنیاد خیریه کامرانی نیز در آینده نوسازی خواهد شد .