قاج زین را بچسب!

باید گفت شرایط حال حاضر شبکه نمایش خانگی و سردی حاکم بر بازار خرید و فروش رایت، موید این ادعاست که مجموعه مسائل شبکه بطور زنجیروار به هم مربوط هستند و از یکدیگر تاثیر می پذیرند. چنانچه در بخشی بدرستی عمل نشود، دومینو وار دیگر بخش ها نیز در ورطه آسیب و سقوط قرار می گیرند. وقتی هر روز دهها هزار نفر به رایگان در معرض فیلم های شبکه قرار گیرند و جبرا" به آن دل بدهند یا ندهند، حتی اگر بپذیریم که فقط درصدی از آنها مخاطبان بالقوه شبکه هستند، به همان نسبت با ریزش تماشاگر و خریدار محصول روبرو هستیم. بنابراین کاهش تدریجی تیراژ محصول، کمترین عارضه این اقدام خودسرانه دست اندرکاران سیستم مسافری کشور است. حال اگر نظیر این اقدام غیر قانونی در چند عرصه دیگر هم تکرار شود که می شود، آنگاه به نقطه ای میرسیم که الان در برابر ماست و گریزی از آن نداریم. کاهش تیراژ و افت قیمت رایت. از موضوع دور نشوم. کارنامه نمایندگان این دوره مجلس ظرف ماههای آینده بسته خواهد شد. دوستان تهیه کننده از کدام نماینده خواستند با استفاده از اختیارات قانونی اش به ایراد تذکر بپردازد یا اگر جواب نگرفت مسول ارشد مربوطه را برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس فراخواند. آقایان نمایندگان در زمینه اعتراض به محتوای بعضی از فیلم ها و جشنواره ها که الحق چیزی را فرو گذار نکردند، بد نبود ذهن شان به جنبه های دیگری که کیان سینما و ویدیوی کشور را تهدید می کند، معطوف می شد. شناسایی مدیران و مسئولان مستقیمی که نمایش فیلم در حوزه نظارتی آنها قرار می گیرد و ترتیب یک ملاقات با آنها قطعا" می توانست تاثیر به مراتب عمیق تری از نامه های مکرر اداری و بی نتیجه از سوی ارشاد - به نیابت از تهیه کنندگان و موسسات ویدیو رسانه- به همان آقایان مسئول باشد. در اینصورت شاید الان که به عریضه نویسی علیه تلویزیون های ماهواره ای روی آورده ایم؛ خوشحال بودیم که در داخل سنگ روی سنگ بند است و کسی پا روی حق دیگران در روز روشن به وسعت جاده ها و خطوط ریلی ایران بزرگ نمی گذارد. حالا وقتشه ضرب المثل را با هم کامل کنیم:

                                                      قاچ زین را بچسب اسب سواری پیشکش!
در همین ارتباط : ایسنا

                       فارس
                

                      آفتاب

 

/ 164 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین قندهاری

نوید عزیز انیمیشن سه کله پوک 2 ( سارقین قلم پر ) محصول سال 2010 دانمارک است و به یاری خدا اوایل مهر توزیع میگردد. انیمیشن تام و جری و جادوگر شهر اوز نیز مراحل آماده سازی را طی می نماید و بزودی توزیع خواهد شد.

حسین قندهاری

فرید عزیز امیدوارم دوستان در انتقاد زیاده روی نکرده باشند که اگر جوانی نموده اند بنده پوزس میطلبم .

حسین قندهاری

رضا جان اطلاعی از وجود پشت صحنه فیلم سربازهای جمعه نداشتم پیگیری می نمایم و انشاا.. با موافقت تهیه کننده نسبت به تولید و توزیع اقدام خواهد شد.

رضا

جناب قندهاری عزیز از حسن توجه تان بسیار متشکرم. راستی عناوین شما بطور کامل در اهواز پیدا نمی شود و فکر می کنم خرید اینترنتی از وبسایت موسسه دارای اشکال می باشد.

شفیعی

حسین آقای قندهاری من خیلی تعجب کردم از اینکه فیلمتونو دادید به مرکز هنر اول که حتی تو توزیع فیلمای خودشم مونده. اونوقت بیاد بگه یادمون رفت نقدوبررسی را بذاریم. این دیگه عذر بدتراز گناس. خوبه یادشون نرفت خود فیلما بذارن

شفیعی

آقای سلطانی حالا که قدم رنجه کردی به اسم خودت اومدی بد نیست جواب انتقاداتم بدی و برنامه آینده شرکتو اعلام کنی

حسین قندهاری

راوی عزیز انشاا.. بزودی کلیه محصولات در قالب DVD عرضه می گردند .

حسین قندهاری

رضای عزیز وب سایت شرکت مراحل تکمیلی را طی می نماید و با اعلام درگاه بانک سامان خرید اینترنتی فعال خواهد شد .در صورت نیاز به محصولات شرکت لطفا با شماره 05117647000 خانم اسماعیل زاده تماس فرمائید.

حسین قندهاری

جناب شفیعی عزیز موسسه هنر اول یکی از موفق ترین و خوش حساب ترین مراکز عرضه فیلم بوده اند که در جهت معرفی محصولات این شرکت زحمت زیادی کشیده اند که در همین جا از این عزیزان تشکر می نمایم. اشتباه در مسائل فنی احتناب نابذیر است علی الخصوص که مسترینگ در خارج از شرکت انجام بذیرفته ولی قبول دارم که باید اشتباه هات به حداقل برسند.

مخبر آقا

جناب فروتن آیا وجیزه ای که اینجانب در مورد دست به دست شدن انیمیشن پاندای کونگ فو کار 2 تحت عنوان ...گفته می شود... یک هفته پیش ارسال کردم هم مشمول همین اختلال یکی دو روزه در سیستم پرشین بلاگ شده (یعنی به جای مشمول مرور زمان شدن مشمول جلوتر از زمان رفتن گردیده) یا مصلحتی دیگر مانع درج آن در وبلاگ شما بوده است؟ به هر حال اطلاعات آن نوشته مختصر دقیق است هر چند بخواهیم یا نخواهیم بپذیریم و در صورت نیاز علائم و شواهد آن هم در آینده رو خواهد شد. یکی از شواهد همین تاخیر در توزیع این عنوان است که دلیل آن چند صاحبه شدن و عدم توافق همه مالکان در چگونگی پخش آن می باشد.