یافته های چند پرسش

دارای رسته صنفی: 33/3درصد       تشکیل اتحادیه صنفی: 52/4درصد

  هیچکدام: 14/3 درصد


2- آیا در سالهای اخیر روند تاسیس فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی با کاهش روبه رو بوده است؟

با کاهش روبرو بوده است: 47/6 درصد      افزایش داشته است: 38/1 درصد

ثابت مانده است: 14/3 درصد

3- در حال حاضر و در تقسیم کار موجود با مجامع صنفی شهرستان نقش آن اداره کل و ادارت تابعه در صدور مجوز، انحلال و نظارت بر ویدئو کلوپها دقیقا چیست؟

صدور موافقت اولیه: 47/6 درصد         صدور مجوز 47/6 درصد

هیچکدام 4/8 درصد
 
4- طی هفده سال گذشته تسهیلاتی برای ادامه فعالیت و یا تجهیز و توسعه ویدئو کلوپها پیش بینی و تخصیص یافته است؟

      بلی: 23/8 درصد                             خیر: 52/4 درصد      ناچیز 23/8 درصد

5- با شکسته شده انحصار فروش( نه کرایه) محصولات نمایش خانگی در ویدئو کلوپها آیا در شهرهای آن استان سایر واحدهای صنفی مبادرت به عرضه محصولات سینمایی و هنری می کنند؟
           بلی : 61/9 درصد                             فراگیر نیست: 38/1 درصد
 
6- با توجه به افزایش هزینه های خرید، اجاره و نگهداری فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی ادامه فعالیت این واحدها با فرض کپی نکردن آثار مجاز چگونه ارزیابی می شود:

 اقتصادی ارزیابی می شود: 19 درصد           به صرفه نیست: 81 درصد

 
7- عرضه و فروش محصولات مجاز در سایر واحدهای صنفی را اقدامی در جهت ضریب نفوذ محصولات مجاز و شناسنامه دار به منازل مردم و رقابت با سایر شبکه های غیر مجاز تصویری چگونه ارزیابی می کنید:

مثبت ارزیابی می شود: 76/2 درصد                بی تاثیر بوده است: 23/8 درصد
 
8- مطلوب ترین حالت برای عرضه محصولات نمایش خانگی با توجه به فرا گیر نبودن ویدئو کلوپها و اشتغال بخش عمده ای از آنها به تکثیر و کپی محصول؛ شمار روبه نزول آنها به دلیل تغییرات ساختاری و فن آورانه در عرضه رسانه های تصویری و تغییر عادات مخاطبان در تماشای فیلم، کدام راهبرد است:


- عرضه همزمان در ویدیو کلوبها و سایر واحدهای مجاز صنفی: 9/5 درصد

-کمک به تاسیس فروشگاه های مدرن و مجهز آثار هنری و سینمایی: 81 درصد

-اکتفا به ویدکلوب ها : 4/8 درصد

/ 28 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راوی

جناب اقای اسدزاده هرچند در شرایط فعلی وبعداز عمل ناجوانمردانه قاچاق فیلم "جدایی نادر از سیمین " تهیه وتوزیع این فیلم در هرشرایطی ریسک بزرگیست که ممکن است همانند اخراجی ها 3 فروش نداشته باشد و یا گرفتار موقعیت اخراجی های 1 گردد اما به خاطر این احساس عشق ورزیدن به شبکه نمایش خانگی و به جان خریدن همه عواقب اتی ان همت والای شما را ارج مینهیم وسپاسگذاریم

محمد شمسائي

جناب آقاي اسد زاده سلام عليكم اگر صلاح بدانيد مازاد بر تيراژ درخواستي نمايندگان مقداري به صورت اماني در اختيار نمايندگان فعال قرار گيرد تا با دغدغه كمتري نمايندگان نسبت به امر توزيع اهتمام ورزند هر چند شركت هاي توزيع كننده حاضر هستن محصولات توليد شده در انبار دپو شود ولي در اختيار نمايندگان قرار نگيرد حال هر جور صلاح مي دانيد

روابط عمومی هنر نمامی پارسیان- یک لبخند میهمان ما باشید

دوست عزیز جناب آقای کرمی سلام عنوان هری پاتر با بهترین دوبله و منو بندی حرفه ای در تاریخ 21 خرداد مجوز گرفت و هفته اول تیرماه برای تکثیر و بسته بندی در قاب با روکش مقوایی بی نظیر به ریزموج ارسال شد اما متاسفانه تاکنون به دلیل پاره ای مشکلات مالی در آن کارخانه گرو نگه داشته شده است . ممنون که هر از گاهی نمک به زخممان می پاچید. هر چه از دوست رسد نیکوست[لبخند]

روابط عمومی هنر نمامی پارسیان- یک لبخند میهمان ما باشید

رضای عزیز سلام عنوان طهران تهران به موسسه دیگری واگزار شده است و جزو عناوین هنر نمای پارسیان نمی باشد. مستند فرش ایرانی و ننه لالا نیز با توجه به قیمت هایشان در حال حاضر برای توزیع مناسب نمی باشند . این موسسه عناوین خود را متناسب با تقاضای روز بازار و البته در راستای سطح کیفی موسسه خود عرضه می کند. متاسفانه هم اکنون بازار برای این گونه آثار بی رمق است.

فرشاد عظیمی

علی الظاهر این "ریزموج" علاقه خاصی به هری پاتر دارد. آن وضعیت قسمت اول این مجموعه که تا مدتها توسط ریزموج بلاتگلیف ماند و اینهم هری پاتر شما که می فرمایید توسط این دوستان گرو نگاه داشته شده است. امیدوارم مسئولین محترم ریزموج گه از این لحظه در نوک پیکان علاقمندان هری پاتر قرار گرفته اند فکری برای این مسئله بکنند.

فرید کرمی

پس روابط عمومی هنرنما ما کی باید منتظر توزیع باشیم.زمزمه هایی که می رسه که این هفته توزیع میشه درسته یا نه؟

روابط عمومی هنر نمامی پارسیان- یک لبخند میهمان ما باشید

آقای کرمی عزیز ، یار شفیق قدیمی سلام ما ز دوستان چشم یاری داشتیم هنوزم داریم ، کمی صبوری کنید برادر . این روزها همکاران من در واحد تامین در حال مزاکره با ریزوج هستند تا هرچه زودتر این پکیج زیبا را برای عرضه به شما علاقمندان تحویل گیرند. به امید خدا به زودی توافقات لازم حاصل خواهد شد. همانطور که اطلاع دارید این هفته فیلم افتخار آمیز جدایی نادر از سیمین توزیع می گردد. علاقمندی و توجه شما عناوینی همچون هری پاتر مایه افتخار هنر نمای پارسیان است.

روابط عمومی هنر نمامی پارسیان- یک لبخند میهمان ما باشید

موسسه هنر نمای پارسیان افتخار دارد اولین فیلم سینمایی ایرانی را با کیفیت Full HD در دو قالب Blue Ray و DVD ارائه دهد. در یک حرکت نوین و در جهت حمایت از اثر تحسین برانگیز و افتخار آفرین " جدایی نادر از سیمین "، موسسه هنر نمای پارسیان قصد دارد این عنوان را در دو قالب Blue Ray و DVD با بالاترین کیفیت ارائه نماید. مستر این فیلم به صورت Full HD تهیه شده است و از همین مستر در مرحله مسترینگ DVD استفاده گردیده است. در ایران اغلب فیلم های سینمایی از روی مستری که بصورت 4:3 تله سینمایی شده اند آماده می شوند ، اما این فیلم پرآوازه در کشور فرانسه با تکنولوژی مدرن اسکن دیجیتال به فرمت Full HD و با قالب 16:9 تهیه شده است. به همین دلیل در نسخه ویدئویی این فیلم ابعاد بسیار واقعی و کیفیت بی نظیر است. http://www.persianartpic.com/newsdetail-263-fa.html منتظر دریافت نظرات کارشناسانه شما در آدرس فوق هستیم.

رضا

هنرنمای پارسیان واقعا دست مریزاد ! کمال سپاسگذاری بنده را بخاطر حسن توجه به مخاطبین پذیرا باشید. نام موسسه شما بعنوان اولین عرضه کننده دیسک Blue-Ray در تاریخ شبکه ویدئو رسانه ثبت خواهد شد. خواهشی که داشتم این است که حتما نسخه Blue-Ray را به شهرستان ها ارسال بفرمائید. متشکرم.

محمد شمسائی

فیلم در قالبBlue Ray با کیفیت Full HDدر ایران قیمتش هست 25هزار تومان مگر در ایران تولید نشده قیمتش را چه جوری حساب کرده هنر نمای پارسیان ممنون میشوم بدانم