آیا موسسات تمارض می کنند؟

تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران در گفتگو با یک روزنامه سینمایی اظهار داشته است؛ بر خلاف آنچه گفته می شود، وضع موسسات ویدیو رسانه خیلی هم خوب است و اغلب آنها از محل خرید فیلم ایرانی در سال های گذشته به سود چشمگیری دست یافته اند.  سهید سهیلی در مصاحبه ای که با بانی فیلم داشته است، بر این عقیده است که موسسات با تبانی و  اتفاق نظر از خرید فیلم ایرانی خودداری ورزیده اند تا تهیه کنندگان مجبور به کاهش قیمت فروش رایت فیلم هایشان شوند. وی در ادامه تصریح کرده است وقتی که انبوه فیلم های سخیف به شبکه عرضه می شود ، مردم هم به خرید فیلم سینمایی ایرانی رغبت نشان نمی دهند. سهیلی در این گفتگو با اشاره به اینکه رجبی فروتن انسان شریفی است ، مدعی شده است که موسساتی که او را احاطه کرده اند به او تحلیل غلط می دهند. متن کامل این یادداشت را در وب سایت روزانه های سینمایی بخوانید.

/ 3 نظر / 20 بازدید
لوازم دیدنی

سلام آیا مایل هستی صدای قلب همسایه تون رو بشنوی؟ آیا مایل هستی وقتی تو خونه نیستی بدونی کی اومد و کی رفت؟ مایل هستی به تو تلفن زده بشه و بتونی صدای دزد یا کسانی که در غیابت حضور داشته اند به صورت آنلاین بشنوی؟ آیا مایل هستی بتونی فیلم از دزدت داشته باشی؟ هی! در کل آیا مایل هستی یک سری لوازم جالب ببینی؟ اوه خدای من . خب معلومه که باید بیای تو سایتم په نه په بشین همینجا این پیام رو نگاه کن!!!

همکار

با سلام و عرض خدا قوت شاید عقلانی است که متذکر باشیم؛ در هر صنف یا رسته فعالیتی اقتصادی که به هر دلیلی غیر از قانون عرضه و تقاضا و کار شایسته، عوامل دیگری چون محدودیت اعطای مجوز فعالیت، سوبسیدهای پنهان و پیدا و عدم اجبار به شفافیت... سیاست کلان کاری گردند، بدیهی است فرهنگ وابستگی و کسب قدرت غیر ضروری به اعضای آن صنف مستولی گردد، که اگر راحت طلبی عمومی بشر و رخوت کاری خاص ما ایرانیان را که متأسفانه ریشه فرهنگی دارد ( EASY MONEY ) به این تراژدی بیافزاییم، باید هر روز شاهد قدرت طلبی بیشتر، سستی یا کم کاری تعمدی، کاهش کیفیت و افزایش منت بر ملت و دولت... و انحصار طلبی در تشکلها و گروههای حاصله باشیم، چه بندگان خدا تهیه کننده باشند و چه توزیع کننده... شرط لازم سیاست آزاد کاری است و کافی شایسته سالاری قانونی... الگوی عمل علی (ع)

یوسف نیک فام

استاد گرامی ممنون از الطاف شما.زیر سایه محبتهای شما هستم.پیروز باشید.